کتابسرای مرکز

واکسیناسیون دانش آموزان | تاریخ شروع + رده سنی

واکسیناسیون دانش آموزان

به دلیل تغییر چهره دادن ویروس کرونا و بالا رفتن مبتلایان کودکان به آن، ویروس شناسان تزریق واکسن به افراد زیر ۱۸ سال را توصیه نموده تا با واکسینه کردن کودکان زیر ۱۸ سال ( واکسیناسیون دانش آموزان ) بتوانند با این ویروس مقابله نمایند.

وزیر بهداشت گفت: امیدواریم با واکسیناسیون دانش آموزان، مدارس را تا نیمه آبان ۱۴۰۰ بازگشایی کنیم.

بهرام عین اللهی در بازدید از مراکز واکسیناسیون شهدای مدافع حرم بیان کرد: تا امروز حدود ۵۸ میلیون دوز واکسن کرونا در نوبت اول و دوم در کشور تزریق شده که معادل ۶۸ درصد جمعیت می باشد. همچنین اظهار نمود که در استان تهران بیش از ۱۰ میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده که معادل ۷۰ درصد از جمعیت تهران می باشد.

ایشان در مورد واکسیناسیون دانش آموزان گفتند: امیدواریم که با واکسیناسیون دانش آموزان، مدارس از نیمه آبان ۱۴۰۰ بازگشایی شده و مدارس بتوانند به صورت حضوری امور آموزش را شروع نمایند. همچنین از والدین دانش‌آموزان تقاضا نمود که فرزندان ۱۲ تا ۱۸ ساله خود را در مراکز واکسیناسیون واکسینه کرده تا آنها نیز در برابر این ویروس مقاوم شوند.

بنا به گفته وزیر بهداشت و در صورت همکاری والدین دانش آموزان امیدواریم مدارس در زمان اعلام شده بازگشایی شده و آموزش دانش آموزان به صورت حضوری از سر گرفته شود.

کتابسرای مرکز آرزوی سلامتی و تندرستی برای تمامی مردم ایران را از خداوند متعال خواستار است و همچنین امیدواریم که هر چه زودتر از شر این ویروس منحوس رهایی یافته و به زندگی عادی خود برگردیم.

در این راستا شما عزیزان می توانید کتاب های کمک آموزشی فرزندان خود را به صورت آنلاین از کتاب سرای مرکز خریداری نموده و در کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه درب منزل تحویل بگیرید.

برای تهیه کتاب کنکور و کمک آموزشی کلیک نمایید

دیدگاه شما

3 دیدگاه

 1. آرش رحبی گفت:

  خدا کنه زودتر دانش آموزان واکسینه شن و برگردن سر درسشون
  چون خیلیاشون بصورت مجازی هیچی یاد نمیگیرن

 2. مهرناز صادقی گفت:

  من خودم معلم، خیلی سخته آموزش بصورت مجازی برای دانش آموز ابتدایی
  به سختی یاد میگیرن، بعضیاشونم اصلا هیچی
  انشاالله که این اتفاق بیوفته

 3. شادی مرادی گفت:

  #کرونا_را_شکست_میدهیم

مطالب آموزشی و کاربردی کتابسرای مرکز

کتابسرای مرکز در سال 1386 تاسیس و تا به امروز با بیش از ۴ هزار عنوان کتاب از مترجم و پدیدآورنده کتب متنوع توانسته ایم مجموعه ای کامل از کتاب ها را در اختیار دوستان کتاب قرار دهیم. سایت حاضر با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی توسط کتابسرای مرکز در شهرستان مریوان راه اندازی شد و می کوشد ضمن سرعت بخشیدن به دسترسی کتاب به شیوه های نوین ارتباطی در جامعه اطلاعاتی امروزفرآیند تهیه آن نیز سهولت بخشد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.