کتابسرای مرکز

معرفی سری کتاب های مبحثی ادبیات نشر الگو

کتاب های مبحثی نشر الگو

مجموعه کتاب های مبحثی نشرالگو یا سری کتابهای موضوعی ادبیات فارسی نشرالگو جزو کتاب های کنکور ، توسط علیرضا عبدالمحمدی در شش جلد تألیف و منتشر شده است. این شش مبحث تخصصی برای دانش آموزان کنکوری تولید و عرضه شده که مناسب رشته های علوم تجربی، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی می‌باشد. در این سری کتابهای سعی شده به صورت کامل به تمامی مباحث ادبیات فارسی بپردازد. مجموعه کتاب‌های مبحثی نشرالگو شامل مجموعه عظیمی از تستهای بی‌نظیر است که می‌تواند تمرین خوبی برای تست زنی دانش آموزان در زمینه ادبیات باشد.

درس ادبیات فارسی یکی از درسهای عمومی می‌باشد که در بین دروس عمومی اهمیت ویژه ای دارد. به همین دلیل افزایش مطالعه در این درس باعث افزایش درصد صحیح بالایی تست شده که منجر به گرفتن رتبه خوبی است. در ادامه به توضیح هر شش مبحث سری کتابهای مبحثی نشرالگو می‌پردازیم.

 

کتابهای مبحثی ادبیات نشرالگو

 1. آرایه های ادبی تشرالگو
  کتاب آرایه‌های ادبی نشرالگو شامل ۲۵ آرایه ادبی مختلف با مفهوم کتابهای هر سه سال دهم، یازدهم و دوازدهم تألیف شده است. کتاب حاضر مطالب ارایه شده را به صورت مبحثی آرایه داده نه به صورت درس به درس. درسنامه کامل تمامی مبحث ها، تستهای تالیفی مبحثی و پاسخنامه تشریحی تستهای چهارگزینه‌ای را شامل می‌شود.

  کتاب های مبحثی نشرالگو

 2. قرابت معنایی نشرالگو
  در کتاب قرابت معنایی نشرالگو سعی شده با ارایه معانی اشعار و مفاهیم و همچنین ارائه تست های چهارگزینه ای متنوع و کنکوری مهارت شما را در قرابت معنایی افزایش دهد. در این کتاب بیش از 2000 تست ارائه شده که براساس مبانی اشعار و مفاهیم داخل و خارج از کتاب می باشد که به شما کمک میکند درک درست تر و راحت تری نسبت به کتاب داشته باشید.

  قرابت معنایی نشرالگو

 3. لغت و املا نشرالگو
  این کتاب به مطالب مربوط به لغت و املای ادبیات فارسی پرداخته که شامل 850 تست تالیفی و کنکوری می باشد. کتاب لغت و املا نشرالگو تشابهات املایی و معنایی، زنجیره های املایی، لغات و املای ادبیات فارسی پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم را مورد بحث قرار داده است. این کتاب همانند کتابهای دیگر مبحثی نشرالگو دارای پاسخنامه تشریحی میباشد.

  لغت و املا نشرالگو

 4. دستور زبان فارسی نظام جدید نشرالگو
  این کتاب حاوی درسنامه جامع و کامل و به همراه تست های تالیفی و کنکوری عرضه شده است. نویسنده این کتاب یک سری تکنیک های پاسخگویی به تست های دستور زبان فارسی ارائه کرده که به شما در تست زنی این نوع سوالات کمک میکند. گروه اسمی، نقش کلمات، فعل، ضمیر، جمله و… در این کتاب به صورت کامل و پیشرفته مورد بحث قرار گرفته است. کتاب حاوی پاسخنامه تشریحی میباشد.

  دستور زبان فارسی نشرالگو

 5. تاریخ ادبیات و قلمروها نشرالگو
  کتاب تاریخ ادبیات + قلمروها در چاپ های گذشته و قدیمی با نام تاریخ ادبیات کارتون ارائه میشد. در این کتاب آثار و تالیفات شاعران و نویسندگان با لحن و نوشتار طنز و به صورت  الفبایی ارائه شده تا یادگیری کتاب را برای دانش آموزان راحت تر و سریعتر کند. این کتاب همانند کتاب های دیگر نشرالگو دارای درسنامه و پاسخنامه میباشد.

  دستور زبان فارسی نشرالگو

 6. نون شب حفظیات تلا نشرالگو
  کتاب نون شب حفظیات تلا نشرالگو ویژه دوران جمع بندی بوده که جدیدترین  عضو سری کتاب های مبحثی حفظی ادبیات فارسی که شامل تاریخ ادبیات، لغت و املا که به صورت تخصصی پرداخته، تشکیل شده است. کتاب شامل پرسشهای چهارگزینه ای و همینطور پاسخنامه های آن میباشد.

  نون شب حفظیات (تلا) نشر الگو
دیدگاه شما

یک دیدگاه

 1. محمدی گفت:

  بهترین کتابهای مبحثی ادبیات که میشه استفاده کرد برای کنکور

مطالب آموزشی و کاربردی کتابسرای مرکز

کتابسرای مرکز در سال 1386 تاسیس و تا به امروز با بیش از ۴ هزار عنوان کتاب از مترجم و پدیدآورنده کتب متنوع توانسته ایم مجموعه ای کامل از کتاب ها را در اختیار دوستان کتاب قرار دهیم. سایت حاضر با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی توسط کتابسرای مرکز در شهرستان مریوان راه اندازی شد و می کوشد ضمن سرعت بخشیدن به دسترسی کتاب به شیوه های نوین ارتباطی در جامعه اطلاعاتی امروزفرآیند تهیه آن نیز سهولت بخشد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.