کتابسرای مرکز

خرید کتاب کنکور و کمک آموزشی | با تخفیف ویژه

جمع بندی کتاب کنکور مخصوص کسانی است که تسلط نسبی روی مباحث کتاب دارند.

از زمانی که دانش آموزان وارد مقطع متوسطه می‌شوند، کنکور سراسری و قبول شدن در آن به یکی از دغدغه‌های آن‌ها تبدیل می‌شود. نداشتن درک صحیح و واضح از مسیر آموزشی کتاب‌های درسی باعث شده که دانش آموزان درس‌هایشان را عمیق و مفهومی مطالعه نکنند که این امر اضطراب و استرس آن‌ها را افزایش می‌دهد. انتخاب منابع آموزشی و محصولات کمک درسی درست و همچنین کتاب کنکور مناسب می‌تواند تا حد زیادی این اضطراب و استرس را از دانش آموزان کم کند.

مزایای کتاب کنکور

لازم است دانش آموزان برای آشنایی با سؤالات و موفقیت در کنکور سراسری در کنار مطالعه عمیق و مفهومی کتاب درسی، کتاب‌های کنکور بندی شده را تهیه کنند تا علاوه بر آموزش دقیق، با سؤالات آزمون سال‌های گذشته کنکور سراسری و نحوه طراحی سؤالات اطلاعات لازم را کسب کنند.

مجموعه‌های کتاب جمع بندی و کتاب های کنکور طبقه‌بندی‌شده سراسری رمز موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های کتاب‌های کنکور با تست میکرو طبقه‌بندی‌شده برخورداری از پاسخ تشریحی است که دانش آموزان به‌راحتی می‌توانند با نقاط قدرت و ضعف خود و نحوه برطرف کردن آن آشنا شوند.

 

| برای مشاهده کتاب های کمک آموزشی و کنکوری کلیک نمایید |

 

بخش‌های مختلف کتاب کنکور

کتاب‌های کنکور عمدتاً شامل آموزش مباحث میکرو طبقی بندی شده، تمرین‌های تالیفی، تست‌های کنکوری با پاسخ تشریحی و پاسخ کلیدی، تست‌های تألیفی و ترکیبی، آزمون‌های جامع و امتحانات نهایی سال‌های قبل هستند.

جمع بندی کتاب کنکور مخصوص کسانی است که تسلط نسبی روی مباحث کتاب دارند.

درس‌نامه

درس‌نامه‌ کتاب کنکور بسیار مناسب است؛ به‌طوری‌که نه آن‌قدر مطالب کم توضیح داده ‌شده‌اند که حتماً به یک منبع دیگر برای درس‌نامه نیاز باشد و نه آن‌قدر زیاد گفته‌شده که کلافه کننده باشند. البته برای دانش آموزان مبتدی که روی مطالب کتاب درسی خیلی مسلط نیستند و نیاز به یک درس‌نامه‌ای دارند که خیلی مطالب رو موشکافانه بررسی کرده باشد استفاده از این درس‌نامه به‌عنوان تنها منبع مطالعه توصیه نمی‌شود.

یکی از نکات مثبت درس‌نامه موجود در کتاب کنکور، استفاده‌ صحیح  و مناسب و انتخاب ترکیب رنگ برای طراحی جدول‌ها و نمودارها است. در این کتاب توضیحات بسیار کامل و تفصیلی برای همه نمودارها و شکل‌ها آورده شده‌اند و با توجه به اینکه نمودارها و شکل‌ها از مباحث موردعلاقه طراحان کنکور هستند باید گفت یکی از نقاط قوت کتاب کنکور و درس‌نامه‌ آن‌ها همین جدول‌ها و شکل‌ها و نمودارها است.

 

تست‌ها و پاسخ تشریحی

در این کتاب در قسمت تست‌ها، تست‌های ترکیبی از سایر تست‌ها جدا شده‌اند که این مسئله یکی از نقاط قوت کتاب به‌حساب می‌آید و با زدن این تست‌ها دانش آموزان می‌توانند مطمئن باشند که همه نوع تیپ تستی را تمرین کرده‌اند. پاسخ تشریحی تست‌ها بسیار مفصل گفته ‌شده است.

از نقاط قوت کتاب کنکور ، وجود تست های ترکیبی است

جمع بندی

به‌طورکلی در مورد کتاب کنکور  می‌توان گفت با توجه به درس‌نامه‌های نسبتاً کنکوری و تست‌های تألیفی زیاد و ترکیبی کم، بیشتر مناسب دانش آموزان متوسط و قوی است؛ یعنی کسانی که تسلط نسبی روی مباحث کتاب دارند؛ چون درصورتی‌که دانش آموزان مبتدی بخواهند سراغ تست‌های ترکیبی بروند احتمالاً مباحث پایه را فراموش کرده‌اند و جایی هم در کتاب به آن پرداخته نشده است و این مسئله موجب سردرگمی آن‌ها خواهد شد.

| بیشتر بخوانید: دوران جمع بندی و اهمیت آن |

مطالب آموزشی و کاربردی کتابسرای مرکز

کتابسرای مرکز در سال 1386 تاسیس و تا به امروز با بیش از ۴ هزار عنوان کتاب از مترجم و پدیدآورنده کتب متنوع توانسته ایم مجموعه ای کامل از کتاب ها را در اختیار دوستان کتاب قرار دهیم. سایت حاضر با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی توسط کتابسرای مرکز در شهرستان مریوان راه اندازی شد و می کوشد ضمن سرعت بخشیدن به دسترسی کتاب به شیوه های نوین ارتباطی در جامعه اطلاعاتی امروزفرآیند تهیه آن نیز سهولت بخشد.
محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.